rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Ekologie, energie, životní prostředí (8) => Čištění, měření, recyklace, odpady a ekologie (služby) (16) => Sběrny surovin, sběr a likvidace odpadu (3) => Sběr a likvidace odpadu (39) => Shromažďování a nakládání s chemickým odpadem (-)
Shromažďování a nakládání s chemickým odpademPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 7 z celkem 7.
AKU-SICHR s.r.o.

AKU-SICHR s.r.o.

Startovaci baterie VARTA A YUASA, trakcni a stanicni baterie,záložní zdroje energie,NiCd baterie SAFT, usmernovace, stridace, UPS. Likvidace baterii, revize baterii, kapacitní zkoušky,
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.aku-sichr.come-mail: info@aku-sichr.comtel.: +420 476103791
 

ČECH-ODPADY s.r.o.

Odvoz, recyklace a likvidace odpadů, nakládání s nebezpečnými odpady, výkup železného šrotu, zpracování ocelových třísek, ledniček, elektrošrotu, autovraků včetně vystavení dokladu, odtahová služba, ekologické poradenství, projekty, služby.
web: http://cech-odpady.cze-mail: cech@cech-odpady.cztel.: +420 384499276
 

MICRONIX, spol. s r.o.

MICRONIX, spol. s r.o.

Záložní akumulátory /pro UPS, EZS, EPS, telekomunikace/ CSB, BB, YUASA, TOPIN /životnost 5-15 let/. Autobaterie a motocyklové akumulátory YUASA. Velkoobchod, maloobchod, zásilková služba, e-shop. Nabíječky, testery. Ekologická likvidace akumulátorů.
web: http://www.micronix.cze-mail: micronix@micronix.cztel.: +420 241440197
 

NATUR ODPADY s.r.o.

Komplexní služby v oblasti nakládání s odpady. Odběr a odvoz odpadů, autodoprava ADR. Ochrana ovzduší, vodní hospodářství. Nakládání s chemickými látkami. Externí odpadový hospodář, žádosti, provozní řády, povolení, evidence. Expertízy, oponentury.
web: http://www.naturodpady.cze-mail: natur@naturodpady.cztel.: +420 571673505
 

USU Praha, s.r.o.

Zneškodnění nebezpečných odpadů, recyklace upotřebených olejů a olejových filtrů, služby v odpadovém hospodářství (především pro autoservisy, dopravní společnosti, ale i ostatní).
web: http://www.usupraha.cz/e-mail: usupraha@usupraha.cztel.: +420 318599115
 

Vladimír Jiruš - Ag + Recycling

Nabídka likvidace fotoodpadů pro RDG oddělení zdravotnických zařízení, fotografické laboratoře, minilaby, tiskárny, reklamní agentury, DTP studia a další původce fotoodpadů
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://agrecycling.cze-mail: agrecycling@iol.cztel.: +420 554275037
 

ZAPE EKO spol. s r.o.

Stavební a zemní práce,inženýrská činnost ve stavebnictví,prodej projektové dokumentace Euroline včetně stavby na klíč,nakládání s nebezpečnými odpady, elektromontážní práce, nátěry ocelových konstrokcí
web: http://www.zapeeko.cze-mail: zapeeko@zapeeko.cztel.: +420 353228688
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.14312 s