rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Servis, opravy a údržba (37) => Bazény (instalace, servis a opravy) (12)
Zobrazuji záznamy 1 až 5 z celkem 5.

ABO plast s.r.o.

Výroba a montáž bazénů a saun, prodej vířivých van, montáž technologie pro desinfekci bazénové vody elektrolýzou soli, výroba technických nádrží a vodoměrných šachet, prodej prostředků pro údržbu vody soukromých i veřejných bazénů a koupališť.
web: http://www.aboplast.cze-mail: info@aboplast.cztel.: +420
 

Aqua Bystré bazény Desjoyaux v.o.s

Bazény Jean Desjoyaux- bazény na klíč,vířivé bazény,zastřešení bazénů,filtrace,bazény bez stavební připravenosti, bez úniku vody-žádné potrubní rozvody,francouzské železobetonové bazény,bazény PDC-USA.Výhradní zastoupení Jean Desjoyaux pro severní moravu
web: http://www.jeandesjoyaux.cz/e-mail: pavla.souhradova@seznam.cztel.: +420
 

Bazény Černá louka v.o.s

Prodej bazénů a příslušenství, bazénové chemie, bazénové zastřešení. Prodej včetně poradenství, montáží za ceny dodavatelů, zastoupení předních bazénových firem v ČR. Ve vzorové prodejně jsou bazény v provozu, včetně příslušenství a zastřešení.
web: http://www.bazeni.cze-mail: info@bazeni.cztel.: +420
 

Berndorf Bäderbau s.r.o.

Výstavba a modernizace krytých bazénů a veřejných koupališť z nerezové oceli. Veřejná koupaliště. Sportovní a skokanské bazény, víceúčelové bazény, terapeutické a soukromé bazény. Sanace a modernizace starých koupališť.
web: http://www.berndorf-baederbau.come-mail: berndorf@telecom.cztel.: +420
 

ENIGMA SPORTS spol. s r.o.

Relaxační bazény, zahradní vířivky, hydromasážní bazény, Beachcomber - 35 let garance,vířivé bazény, interiérové,zahradní perličkové bazény, kanadské hot tubs - prodej, servis, leasing, výkup, nejpohodlnější masážní bazény - vířivky, domácí lázně.
web: http://www.relaxacni-bazeny.cz/e-mail: rokra@paint.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.11614 s