rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Servis, opravy a údržba (37) => Bazény (instalace, servis a opravy) (12)
Zobrazuji záznamy 1 až 9 z celkem 9.

OZONTECH, s.r.o.

Ozonizace - špičková bezchlorová technologie. Dezinfekce a úprava vody pitné, stolní, užitkové, bazénové a odpadní, dezinfekce vzduchu, výrobních prostor, potravinářských strojů a jiných zařízení ozonem. Ozonizace je ekologické řešení pro Vaše aplikace.
web: http://www.ozontech.cze-mail: info@ozontech.cztel.: +420 577915177
 

ATARION s.r.o.

Bazénová technologie a příslušenstvípro bazény. Polypropylenové desky a náviny. Fólie DLW Delifol. Filtrační tlakové nádoby Structural. Ventily Fleck. Velkoobchod. Export. Bazény.
web: http://www.atarion.cze-mail: atarion@atarion.cztel.: +420
 

Bartoš Zdeněk - Bazény Zlín

Výstavba bazénů, koupališť, kamenných obkladů a zídek. Levné opravy starých koupališť. Prodej bazénové chemie. Zastřešení bazénů. Prodej speciálních keramických obkladů a dlažeb. Oficiální partner bazénů JEAN DESJOYAUX.
web: http://bartos-bazenyzlin.cze-mail: bazeny-studio@quick.cztel.: +420
 

CANADIANA-WHIRLPOOLS spol. s r.o.

Whirlpooly, sauny, bazény na klíč, povrchová úprava betonu Seamco oblázky, příslušenství, okolí bazénů, zastřešení, úprava vody, servis, poradenství vzduchotechnika, odvlhčovače, umělý mramor, vířivá vana fóliový, keramický, nadzemní, masážní bazén.
web: http://www.canadiana.cz/new/canadiana.htmle-mail: obchod.zlin@canadiana.cztel.: +420
 

Janečka & Vlk

Výroba: bazény, čističky(ČOV), septiky, jímky, potravinářské nádrže do zemědělství, vodoměrné šachty, zakázková výroba. Bazény na klíč s PP a s PVC folií. Montáž, servis, konzultační a poradenská činnost.
web: http://www.janeckavlk.cze-mail: info@janeckavlk.cztel.: +420
 

 

NIVEKO s.r.o.

Bazény. Výroba a dodávka plastových bazénů s vybavením. Široká nabídka tvarů a konstrukčních provedení (skimmer, přeliv, finský přeliv, dnové trysky...). Prodej bazénové technologie a příslušenství, bazénové zastřešení. Ostatní výroba z PP a PE.
web: http://www.niveko.cze-mail: niveko@niveko.cztel.: +420
 

Oldřich Herálecký

Stavba bazénů, montáž tepelné izolace, klimatizace, montáž oken a dveří.
web: http://www.volny.cz/acerheraleckye-mail: acerheralecky@volny.cztel.: +420
 

Vladimír Soukeník - Božka

Biotop - víceúčelové jezírko je živý bazén s biologickou rovnováhou. Žádné filtry, chemikálie, ani alergické reakce. Zdravé koupání v přírodní, průzračné, sluncem prohřáté živé vodě. Příroda sama udržuje čistou, průzračnou živou vodu.
web: http://www.topbiotop.cze-mail: info@topbiotop.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.18716 s