rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Servis, opravy a údržba (37) => Bazény (instalace, servis a opravy) (12)
Zobrazuji záznamy 1 až 11 z celkem 11.

Josef Oliva

prodej a výroba plastových výrobků z polypropylenu - bazény,septiky,jímky, nádrže na pitnou a užitkovou vodu,příslušenství k bazénům,bazénová chemie,opravy plastových nárazníků
web: http://olivaj.cze-mail: josef.oliva@tiscali.cztel.: +420 493592045
 

POOLTECHNIK, spol. s r.o.

Velkoobchod bazény a příslušenství, filtrační zařízení - filtrace, čerpadla, titanové ohřevy, odvlhčovací jednotky, bazénová chemie, bazénové čističe, solární fólie, rolovací zařízení, tvarovky. Značky: PSA, Arcana, IBG, Zodiac, Cefil, Speck Pumpen.
web: http://www.pooltechnik.cze-mail: pooltechnik@pooltechnik.cztel.: +420 493532209
 

Radek Tichý - MODRÁ LAGUNA

Dodáváme plastové, foliové, keramické bazeny. Koupací jezírka, zastřešení, sluneční kolektory, sauny, fontány, kašny, mlhoviště, úpravny vody. Bazénové příslušenství, chemie. Venkovní a vnitřní bazény, veřejné bazény a koupaliště.
web: http://www.modralagunahk.cze-mail: modra.laguna@seznam.cztel.: +420 495521425
 

A & M Borovnička

Přední výrobce plastových bazénů. Stavby na klíč. Poradíme s údržbou bazénu a chemickým ošetřením vody. Záruční i pozáruční servis. Prodej i na splátky a leasing. U zakázky nad 100 tis. doprava zdarma. To vše = pohoda s delfínem.
web: http://www.borovnicka.cze-mail: am.borovnicka@tiscali.cztel.: +420
 

Antonín Dendis - Modrá Laguna

Dodávka a montáž bazénů, úpravy vod pro veřejné i soukromé bazény, kašny, fontány.
web: http://web.czcom.cz/modralaguna/e-mail: p://web.czcom.cz/modralaguna/index.htmlhk.czcom.ctel.: +420
 

Bazény Polo

Výroba, prodej a montáž - bazény, septiky, jímky. Kompletní dodávka bazénů včetně příslušenství a montáže. Poradenství. Jarní, zimní servis bazénů. Zastřešení a ohřevy, vířivky.
web: http://www.bazenypolo.cze-mail: bazeny.polo@tiscali.cztel.: +420
 

Bazény Samba

Výroba a prodej bazénů, prodej bazénové chemie. Bazén - zastřešení. Bazény typických i atypických tvarů, široká škála příslušenství. Bazény z polypropylenu světle modré barvy. Zajišťujeme poradenství, montáž, servis. Sauny - kompletní dodávka.
web: http://www.bazenysamba.cze-mail: ok@bazenysamba.cztel.: +420
 

František Boček - COMEA

Francouzské bazény WATERAIR. Bazény vysoké kvality - 32 let tradice a zkušeností. Velmi vysoká estetická úroveň bazénů. Deset základních modelů bazénů v tisíci variantách. Projektová dokumentace bazénu včetně realistického zákresu do fotografie.
web: http://www.francouzskebazeny.cze-mail: bazeny@comea.cztel.: +420
 

GOOL s.r.o.

Výroba a prodej: bazény, čistírny odpadních vod ( ČOV ), domovní čističky, septiky, jímky, bazénová chemie, plastové nádrže, šachty, rybníčky, plastová výroba. Montáž, údržba, servis.
web: http://www.gool.cz/e-mail: info@gool.cztel.: +420
 

KTS - AME s.r.o.

Úpravny vody, změkčování vody, změkčovací stanice, odželeznění, dechlorace, filtrace, čerpadla, pískové filtry, plavecké bazény, bazénová chemie,zakrytí bazénů,fontány, vodotrysky,zahradní jezírka,rybníčky,akvária, PVC potrubí,hadice,fitinky,ventily.
web: http://www.kts-hk.cze-mail: kts@kts-hk.cztel.: +420
 

Michal Kavka

Hlavní činnost naší firmy byla postavena na výstavbě bazénů ze stavebnicového systému Termomur. Jedinečnost Vašeho bazénu tedy záleží na Vaší fantazii.
web: http://www.bazenar.cze-mail: info@bazenar.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.11158 s