rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Servis, opravy a údržba (37) => Bazény (instalace, servis a opravy) (12)
Zobrazuji záznamy 1 až 10 z celkem 10.

A-pool, s.r.o.

Výroba, dodávka, montáž: vnitřní i venkovní bazény, sauny na míru, parní kabiny, infrakabiny, zastřešení, whirlpooly, projekt, poradenství.
web: http://www.a-pool.cze-mail: info@a-pool.cztel.: +420 517380376
 

ALUKOV HZ spol.s r.o.

Specializace na výrobu a montáže zastřešení bazénů. Zastřešení NOVÉ GENERACE. splňující bezpečnostní a kvalitativní požadavky EU. Pochozí kolejnice KOMFORT 10 a 15 mm, automatické aretování segmentů. Zakládající člen asociace INTER POOL COVER TEAM.
web: http://www.alukov.cze-mail: alukov@alukov.cztel.: +420
 

AQUAVITA spol. s r.o.

Bazény - výroba prodej a montáž. Bazénové doplňky - filtrační zařízení, zastřešení, dodávka na klíč. Domovní čistírny odpadních vod (ČOV). Plastová výroba - jímky, septiky, plastové nádrže, kalojemy. Stavební divize-stavby vodovodů, kanalizací a ČOV.
web: http://www.aquavita.cze-mail: aquavita@aquavita.cztel.: +420
 

BAZÉNOVÉ CENTRUM s.r.o.

Zahradní a vnitřní bazény, fóliové, betonové, příslušenství, filtry, vysavače, schůdky, fólie, plachty, navijáky, světla, topení, kolektory, protiproudy, chemie, obklady, sauny, solária PHILIPS, stroje KETTLER, masážní vany, náhradní díly a servis.
web: http://www.bazencentrum.cze-mail: info@bazencentrum.cztel.: +420
 

Ing. Jirout Zdeněk

Oficiální partner Jean Desjoyaux ve východních Čechách. Desjoyaux - bazén mezi bazény. Železobetonová konstrukce. Individuální přístup k Vašim požadavkům o rodinném bazénu, jeho vybavení, údržbě a zastřešení. Vše co můžete od bazénu očekávat. Splátky
web: http://www.desjoyaux-bazeny.cz/e-mail: zdenek.jirout@seznam.cztel.: +420
 

JUMING s.r.o.

Výroba, montáž a servis všech typů bazénů: fóliové, laminátové, těžká fólie DLW. Bazény rodinné, veřejné, vnitřní i venkovní. Libovolný tvar a velikost, rekonstrukce, servis. Technologie a chemie. Zastřešení, sluneční kolektory, origin. finské sauny.
web: http://www.juming.cze-mail: juming@juming.cztel.: +420
 

Pavel Kučera - Atlantis

Výroba, montáž a prodej bazénů vč. příslušenství.
web: http://www.atlantis-bazeny.cze-mail: atlantis@lit.cztel.: +420
 

PROXIM s.r.o.

Výroba a prodej chemikálií v malospotřebitelských baleních pro drogerie. Resistiny, Kalafuna, bazénové chemikálie řady Probazen, technické chemikálie, produkty na bázi řepkového oleje, tmely, lepidla, paliva pro letecké modeláře, ISO 9001.
web: http://www.proxim-pu.cze-mail: proxim@proxim-pu.cztel.: +420
 

U.S. SPA spol. s r.o.

Masážní bazény UNIVERSUM SPA, ROYAL SPA, COMFORTCLUB SPA - vířivky, Hot Tub, whirlpooly rodinné a komerční. SWIM SPA - plavecké lázně, termální bazény pro celoroční koupání, silný protiproud, hydroterapie. MINI SPA - patentované, tvarované koupelnové van
web: http://www.usspa.cze-mail: usspa@usspa.cztel.: +420
 

VS PLAST s.r.o.

Výroba a prodej - plastové bazény na zakázku bez betonáže. Montáž a prodej bazénového příslušenství a bazénové chemie. Vyrobíme plastové nádrže dle požadavku na zakázku. Kovářské a zámečnické práce na zakázku.
e-mail: Tomas.Lind@seznam.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.12643 s