rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Kultura, sport, hračky a volný čas (21) => Kulturní a umělecké agentury (4) => Organizátoři večírků, zábav a festivalů. Setkání, soutěže, nespecifikované (23) => Organizátoři ohňostrojů (-)
Organizátoři ohňostrojůPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 11 z celkem 11.

A Pyro Vladimír Leitner

Ohňostroje, velkoobchod i maloobchod se zábavnou pyrotechnikou pro amatéry i profesionály. Realizace ohňostrojů všech tříd dle přání zákazníka
web: http://www.apyro.cze-mail: apyro@volny.cztel.: 00420251550057
 

Codi Art & Production Agency s.r.o.

Prodej CD´s, Koncerty,večírky,charitativní akce,zastupování umělců,golfové turnaje,propagace,P.R.,podpora prodeje a marketingu
web: http://www.codi.cze-mail: codi.agency@seznam.cztel.: +420 777668855
 

Myslík Radovan - BF Production

Vytváříme na klíč kompletní produkční zpracování a realizace firemních, soukromých, společenských nabo sportovních akcí (event production). Zajišťujeme:Agenturní činnost. Uspořádání párty nebo spol. večera.Hudbu na svatební oslavy.Dětské dny.DJ.Roadshow.
web: http://www.discoteka.cze-mail: radovan.myslik@discoteka.cztel.: +420 737510800
 

Pavel Kloupar in promotion

Pořádáme koncerty a jiné kulturní akce, kompletní zajištění společenských akcí včetně přípravy tiskovin, cateringu, produkce, techniky apod. Zastupování hudebních skupin.
web: http://www.inpromotion.cz/e-mail: info@inpromotion.cztel.: +420 606626996
 

Petr Rathouský - Stope Praha

Zvukový, světelný a pódiový servis, prodej. Zajištění rautů ,recepcí, kulturních a sportovních akcí. Zastupování uměleckých souborů. Energocentrály.
web: http://www.han.cz/stope/e-mail: stope@seznam.cztel.: +420 272737453
 

VLADISLAV VODIČKA - W - Sound

Ozvučování koncertů, schůzí, úprava zvukových efektů na PC z vlastní rozsáhlé databanky, zvukařské a osvětlovačské práce pro divadla. Doprava Fiat Ducato-náklad + 5 osob, doprava bus 45 osob
web: http://e-mail: wasr@cmail.cztel.: +420 224936449
 

BN Fireworks Praha - ohňostroje a pyrotechnika spol. s r.o.

Realizace ohňostrojů do 24 hodin, ohňostroje s hudebním doprovodem, interiérové efekty, pyrotechnika, ohňostroje k vlastnímu odpálení - zajímavosti, svatby, oslavy, narozeniny, výročí.
web: http://www.pyro.cze-mail: pyro@pyro.cztel.: +420
 

EXPLOSIVE Service a.s.

Provádí trhací práce, stavební destrukce, sanaci staveb včetně použití horolezecké techniky, silniční automobilovou dopravu ADR, projektování trhacích prací, vrtací práce, dodávku trhavin až po provedení clonových odstřelů.
web: http://www.explosive-service.cze-mail: info@explosive-service.cztel.: +420
 

JIVA - OHŇOSTROJE s.r.o.

Slavnostní ohňostroje s hudebním doprovodem,v exteriéru a interiéru,odpalované počítačem,nápisy a loga,divadelní a speciální efekty,konfety.Střílíme po celé ČR.Virtuální obchod (http://gesto.servery.cz/pyro-jiva) se zábavní pyrotechnikou FIREWORKS,FEUERW
web: http://www.pyro-jiva.cze-mail: pyro-jiva@volny.cztel.: +420
 

Radomil Beneš

Realizace profesionálních ohňostrojů, zábavná pyrotechnika.
web: http://www.ohnostroje.com/e-mail: info@ohnostroje.comtel.: +420
 

Vladimír Oláh Absolut-Starshow

Kvalitní ohňostroje - Vhodné pro soukromé oslavy, firemní večírky, výročí měst. Několikaleté zkušenosti. Platíte pouze zboží, nikoliv dopravu a práci. Zrealizované ohňostroje Vám můžeme předvést na videu.
web: http://www.abs-show.cze-mail: olah_vlado@volny.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.15492 s