rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Služby (94) => Konferenční a výstavní služby (-)
Konferenční a výstavní službyPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 16 z celkem 16.

SCARS, spol. s r.o.

Hotel se nachází 15 km od letiště Praha - Ruzyně. 38 pokojů / apartmánů - 90 lůžek. Kongresové centrum - kapacita 220 osob - 6 sálů. Sportovně - relaxační centrum: bazén, squash, sauna, fitness, masáže, whirlpool.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.hotelgalerie.cze-mail: hotel@hotelgalerie.cztel.: +420 312389208
 

Areál OÁZA Říčany spol. s r.o.

Sportovně-relaxační centrum u Prahy - ideální zařízení pro pořádání firemních akcí, školení, seminářů, večirků či tenisových turnajů - 30 dbl pokojů, 2 prostory pro školení, 6 antukových kurtů, beach volejbal, tenisová hala, sauna, whirlpool, bazén.
web: http://www.oazaricany.cze-mail: oazaricany@oazaricany.cztel.: +420
 

Celtic s.r.o. s.r.o.

Nabízíme služby pro návrhy a realizaci atypických výstavních expozic a pořadatelství vašich akcí. Náš servis sahá přes přípravu projektů a organizační služby až po pronájem vybavení.
web: http://www.celtic.cze-mail: celtic@celtic.cztel.: +420
 

EXPOSALE - CZ s.r.o.

Vše pro výstavy a kongresy.
web: http://www.exposale.cz/e-mail: plzen@exposale.cztel.: +420
 

EXPOSALE s.r.o.

Vše pro výstavy, veletrhy a kongresy. Návrhy a realizace. Výstavní expozice na klíč - systémové, atypické, patrové, venkovní. Interiéry, mobiliář, firemní dny.
web: http://www.exposale.cze-mail: praha@exposale.cztel.: +420
 

Galatea Hotel a.s.

Lázeňský hotel v Kosmonosích v tichém prostředí uprostřed parku nabízí: kompletní ubytovací a stravovací služby, kongresovou turistiku s víkendovými slevami, rehabilitační a relaxační centrum, fitness, ricochet, griloviště, koně, golf, zahradní šachy
web: http://www.galatea.cze-mail: hotel@galatea.cztel.: +420
 

Hotel Kladno s.r.o.

Hotel se nachází 20 km od Prahy a 15 km od letiště Ruzyně. Kapacita 230 lůžek. Kongresové centrum až pro 200 osob, restaurace, pronájem salonků, bar, směnárna. Ubytování, stravování, konference, firemní akce, semináře, školení, rauty, svatby, disco.
web: http://Hotelkladno.cze-mail: info@hotelkladno.cztel.: +420
 

Hotel Parkhotel Průhonice spol. s r.o.

Ubytování-25 dvoulůžkových pokojů, restaurace. Firemní akce, školení, bankety, konference, recepce, koktejly, obědy a večeře, večírky, svatby. 3x salonek(12-40míst), kongresový sál(70míst). Praha-centrum 14km, dálnice D1 exit 6 vzdálený 1 km.
web: http://www.parkhotel-pruhonice.cze-mail: info@parkhotel-pruhonice.cztel.: +420
 

Hotel Tulipán

Hotel s orientací na obchodní klientelu, snadno dostupný z dálnice D1-exit6 Průhonice, 10km od centra Prahy, ubytování ve 34pokojích, hotelová restaurace, 5x salonek(6-30os), konference, školení, firemní jednání, prezentační a audiovizuální technika.
web: http://www.tulipan.cze-mail: info@tulipan.cztel.: +420
 

Ing. Lenka Stojanová

Vše pro reklamu, samolepicí folie, PVC desky, plasty, stěrky, sítotisk, papír s ražbou, autofolie, 3M, etikety, plotter, termolisy, bezpečnostní folie, autopachty, transparenty, autofolie, plexi, tuning foliem kancelářský papír, nažehlovácí folie.
web: http://www.reklamky.cze-mail: jstojanov@volny.cztel.: +420
 

Instanta spol. s r.o.

Zprostředkování obchodních kontaktů: nabídka, poptávka, obchodní příležitosti, nabídka veletrhů s možností účasti za podpory ze státního rozpočtu.
web: http://www.instanta.cze-mail: instanta@instanta.cztel.: +420
 

MUDr. Pavel Kopelent

Vše s pohyblivými a nepohyblivými obrázky, počítačová a internetová grafika, organizování odborných a kulturních podniků.
web: http://obr.cze-mail: mrtva.jehla@seznam.cztel.: +420
 

Olbron Expo s.r.o.

Zprostředkování obchodních a dodavatelských vztahů mezi firmami, systém, spojující známé přednosti veletrhů s prostředky Internetu.
web: http://www.olbron.cze-mail: bronec@olbron.cztel.: +420
 

Výstaviště Lysá nad Labem spol. s r.o.

Návrh stánku, montáž a demontáž expozice, grafické práce, aranžerské práce, prezentace vystavujcí firmy, tiskové konference, plošná reklama.
web: http://www.vll.cze-mail: vll@vll.cztel.: +420
 

Zámek Loučeň

Barokní zámek ze 17. století, okr. Nymburk nabízí pronájem konferenčních a společenských prostor pro školení, konference a firemní akce s možností ubytování. V blízkosti zámku hotel a restaurace. Svatba na zámku nebo svatební obřady v zámeckém parku.
web: http://www.zamekloucen.cze-mail: loucen@loucen.cztel.: +420
 

Zámek Mělník & vinné sklepy Jiřího Lobkowicze s.r.o.

Prohlídky zámku, prohlídky zámeckých sklepů spojené s ochutnávkou vín z vlastních vinic, prodej vína a suvenýrů, gastronomické služby v zámeckých prostorách, možnost pronájmu prostor zámku ke svatbám, firemním akcím, galavečeřím, kongresům apod.
web: http://www.lobkowicz-melnik.cze-mail: lobkowicz@lobkowicz-melnik.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.67755 s