rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Instituce a úřady. (30) => Školství, vzdělávací instituce a školení (30) => Jazykové školy (17) => Výuka v zahraničí (-)
Firmy zajišťující výuku jazyků v zahraničíPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 46.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715

AKCENT International House Prague, družstvo

Jazyková škola, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, čeština pro cizince. Kurzy firemní, dětské, intenzivní, příprava ke zkouškám TOEFL,FCE,CAE,CPE,BEC, studium pomaturitní, v zahraničí, au-pair, e-learning. On-line vstupní testy.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.akcent.cze-mail: akcent@akcent.cztel.: +420 261261638
 

Caledonian School a.s.

Moderní jazyková škola - 3x v Praze - Vltavská, Národní, Francouzská. AJ, NJ, FJ, ŠJ, ČJ pro cizince, AJ pro děti, veřejnostní a firemní kurzy, pomaturitní studium, studium v zahraničí, E-learning, E-concept. Garance složení Cambridgeských zkoušek.
web: http://www.caledonianschool.cze-mail: info@caledonianschool.comtel.: +420 257313650
 

Channel Crossings

Jazykové kurzy šité na míru pro firmy, individuální a skupinová výuka Aj, Nj, Fr, It, Šp a dalších jazyků, všeobecný i odborný jazyk, příprava na jazykové zkoušky, multimediální výuka, jazykové kurzy v zahraničí, e-learning, překlady a tlumočení.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.chc.cze-mail: jazykovaskola@chc.cztel.: +420 210215300
 

CK LINGUA TOUR

Cestovní kancelář a jazyková škola. CK se specializuje na poznávací zájezdy a zájezdy pro firmy a organizace na zakázku - včetně odborných programů a tlumočení (např. zemědělství, vinařství, zdravotnictví, školství. JŠ má vlastní učebny v centru Berouna.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.linguatour.cze-mail: ck@linguatour.cztel.: +420 311625804
 

Cloverleaf Limited s.r.o.

Jazykové kurzy pro veřejnost, pro podniky a organizace, pomaturitní studium, rekvalifikační kurzy, příprava na Cambridgeské certifikáty, překlady, tlumočení, konfer. servis, jazykové audity, individuální studium, jazykové kurzy v zahraničí.
web: http://www.cloverleaf.cze-mail: info@cloverleaf.cztel.: +420 596633573
 

České vzdělávací projekty, s.r.o.

Individuální jazykové vzdělávací projekty pro nejnáročnější. Jazykový audit společností, překladatelství, tlumočnictví. Angličtina, španělština, arabština. Pronájem know-how.
web: http://www.vzdelavaci-projekty.cze-mail: info@vzdelavaci-projekty.cztel.: +420 603220400
 

Elvis - Jazyková škola

Od roku 1990 - zařazení do vyhl. MŠMT ČR. Pomaturitní studium AJ (lze kombinovat s NJ či FJ). Kurzy AJ pro veřejnost - každých 6 týdnů (5x,3x,2x,1x týdně). Příprava ke zkouškám z AJ. Firemní výuka (AJ,NJ,FJ,ČJ). Studium v zahraničí. Tlumočení. Překlady.
web: http://www.elvis.cze-mail: elvis@elvis.cztel.: +420 241409001
 

ELVIS - Jazyková škola

ANGLIČTINA INTENZIVNĚ;od roku 1990, zařazení do vyhl. MŠMT ČR. Pomaturitní studium A (možná komb. s N,F, Šp);Kurzy pro veřejnost - kažých 6 týdnů; Firemní výuka; Přípravné kurzy na státnici, FCE, CAE, CPE; Obchodní AJ, AJ pro EU, Učebny Florenc, Vyšehrad.
web: http://www.elvis.cze-mail: elvis@elvis.cztel.: +420 241409001
 

ET CETERA, V.O.S.

Veškeré jazykové služby, intenzívní výuka pro školy, organizace i jednotlivce, pomaturitní denní studium, odpolední a večerní kurzy, jazykové kurzy s pobytem v zahraničí, státní a mezinárodní zkoušky, překlady a tlumočení, korektury a přepisy textů
web: http://www.etcetera.cze-mail: info@etcetera.cztel.: +420 222313062
 

EXPERIENCE jazykové vzdělávací centrum - Petra Nezvalová

Profesionální služby ve výuce cizích jazyků, Netradiční jazykové tábory v ČR i zahraničí, firemní kurzy, studium v zahraničí, kurzy pro veřejnost, víkendové, letní intenzivní, denní studium, anglická miniškolka, 10 jazyků na výběr, nadstandartní služby
web: http://tabory-experience.kvalitne.cze-mail: experience@sendme.cztel.: +420 516410277
 

Filip Žalud - ENTER - CENTRUM CIZÍCH JAZYKŮ

Akreditovaná jazyková škola, překladatelský servis, vydavatel a distributor učebnic a dalších studijních materiálů a slovníků.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.iENTER.cze-mail: prague@ienter.cztel.: +420 224235845
 

Igor Košut - CANDID

intenzivní pobytové kurzy angličtiny, prázdninové intenzivní kursy angličtiny a mezinárodní studentský tábor s výukou angličtiny, firemní výuka angličtiny, polštiny a češtiny jako cizího jazyka.
web: http://www.candid.cze-mail: candid@candid.cztel.: +420 543236534
 

Irena Čejková

Týdenní a víkendové, konverzační kurzy angličtiny pod vedením certifikovaných lektorů z Kanady, USA a Anglie. Svou intenzitou a kvalitou kurzy plně nahrazují nákladné studium jazyka v zahraničí!
web: http://www.londonagency.nete-mail: londonagency@seznam.cztel.: +420 547152861
 

Iveta Veličkinová, ELS - škola angličtiny

Výuka angličtiny - Pomaturitní studium - Studium v zahraničí.
web: http://www.els-school.cze-mail: els@els-school.cztel.: +420 377236699
 

Mezinárodní jazykový institut, s.r.o.

Jazykové kurzy pro veřejnost probíhají v odpoledních a večerních hodinách, firemní kursy podle dohody s firmou (ve firmě nebo u nás). Možnost výuky one-to-one s rodilým mluvčím. Překlady a tlumočení, včetně soudních překladů, ve všech obvyklých jazycích.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.mjimost.cz/e-mail: mji.most@tiscali.cztel.: +420 476708268
 

Mgr. Vladimír Mach

Individuální jazykové vzdělávací projekty pro nejnáročnější. Jazykový audit společností, překladatelství, tlumočnictví. Angličtina, španělština, arabština.
web: http://www.vzdelavaci-projekty.cze-mail: info@vzdelavaci-projekty.cztel.: +420 603220400
 

PaedDr .Eva Ďoubalová - RICHARD LANGUAGE COLLEGE - ZASTOUPENÍ V ČR

Jazykové kurzy v zahraničí - Anglie, Irsko, Malta, USA, Německo, Rakousko, Francie, Španělsko, Itálie, Rusko. Výuka v zahraničí a kurzy v zahraničních jazykových školách pro dospělé a pro mládež zajišťujeme včetně ubytování a dopravy.
web: http://www.rlc-kh.cze-mail: rlc@rlc-kh.cztel.: +420 327513005
 

STUDYMIX s.r.o.

Studium v zahraničí: Austrálie, Tasmánie, NZ, VB, USA, Kanada, Malta, Kypr, Francie, Španělsko, Itálie. Dětské jazykové kurzy-celý svět. Au Pair pobyty: AUS, Tasmánie, NZ, VB, USA, SRN, Rakousko, Španělsko, Francie. W&T USA. Víza, pojištění, letenky.
web: http://www.studymix.cze-mail: brno@studymix.cztel.: +420 542222000
 

Threshold Training Associates s.r.o.

Výuka jazyků ve firmách, státních organizacích a finančních institucích. Kurzy šité na míru pro skupiny i jednotlivce, výuka pro veřejnost, letní intenzivní kurzy v ČR, jazykové kurzy v zahraničí. Jazykové poradenství, překlady a tlumočení.
web: http://www.threshold.cze-mail: office@threshold.cztel.: +420 251001291
 

Agentura Czeko - studium v Austrálii s.r.o.

Austrálie - studium v Austrálii, informační portál. Odborné studium, jazykové školy. Slevy cen za studium, inzerce ubytování. Kanceláře: ČR, Austrálie, UK. Vízum, letenky, Au Pair USA, práce v zahraničí. Kurzy: Austrálie, V. Británie, NZ, Malta.
web: http://www.czeko.cze-mail: usti@czeko.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.37908 s