rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Zdravotnictví (18) => První pomoc a zdravotnictví (14) => Zdravotnické služby (12) => Porodní asistence (-)
Porodní asistencePřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 8 z celkem 8.

Česká asociace porodních asistentek sdruzeni

Profesní sdružení informující širokou veřejnost a hlavně nastávající maminky o činnosti porodní asistentky. Příprava k porodu, návštěvy v těhotenství a šestinedělí, podpora kojení.
web: http://www.capacz.cze-mail: capa@capacz.cztel.: +420
 

Dagmar Suchá - Sad

Porodní asistentka, péče v těhotenství, šestinedělí, příprava k porodu. Těhotenské cvičení, cvičení na balonech, břišní tance těhotných, plavání těhotných, cvičení v šestinedělí. Plavání kojenců v bazénu, břišní tance maminek s miminky.
web: http://sweb.cz/studioGympo/e-mail: gympo@atlas.cztel.: +420
 

Ivana Konigsmarková

Porodní asistentka - komplexní péče o těhotnou, rodičku a ženu s dítětem po porodu. Další služby: příprava k rodičovství, mateřství, porodu, poradna pro těhotné, návštěvy po porodu.
e-mail: i.konig@volny.cztel.: +420
 

Jana Čurdová

Těhotenské cvičení, příprava k porodu, těhotenské plavání v bazénu se slanou vodou, tanec rodiček neboli břišní tanečky pro těhotné, příprava párů, doprovod a podpora duly u porodu, laktační poradenství a návštěvní služba po porodu.
web: http://www.cam.emitex.cze-mail: dulyservis@seznam.cztel.: +420
 

Jana Menčlová

Poradenství v oboru ženská sestra. Praktická příprava k porodu, šestinedělí a kojení.
web: http://www.sendme.cz/mimco/e-mail: mimco@sendme.cztel.: +420
 

Markéta Stará

Porodní asistentka. Příprava rodičů k porodu, poradenství v období těhotenství, při porodu a v šestinedělí, péče o novorozence. Alternativní porody, aromaterapie, cvičení.
web: http://web.quick.cz/marketa.starae-mail: marketa.stara@quick.cztel.: +420
 

Studio pro ženy

Těhotenské předporodní kurzy, masáže, příprava k porodu, plavání, břišní tance i pro těhotné, cvičení v šestinedělí, cvičení dle paní Mojžíšové, gynekologické potíže, inkontinence, plavání miminek, kurz hubnutí, cvičení v přechodu, sterilita.
web: http://www.studioprozeny.cz/e-mail: mmikulandova@studioprozeny.cztel.: +420
 

Zuzana Štromerová

Porodní asistentka nabízí nejen přirozený porod. Dále předporodní konzultace a příprava zaměřené především na podporu přirozeného porodu, doprovod během porodu, péče při porodu v domácím prostředí, poporodní návštěvy. Komunikace: ČJ a angličtina.
web: http://www.rodina.cz/cape-mail: stromer@chello.cztel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.55232 s