rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
WWW katalog (23) => Obchody a obchůdky (48) => Elektro, mobily a počítače (maloobchod) (19) => Spotřební elektronika (maloobchod)( (5)
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 1055.
- COMPEX /Software/

- COMPEX /Software/   [ Více info ]

Vývoj a prodej účetních programů FIS
web: http://www.compex.cz
 

1. KUKU bazar počítače PC a monitory za SUPER ceny!   [ Více info ]

Nové i repasované počítače a digitální monitory. Výpočetní technika, notebooky, procesory Intel, AMD, obrazovky Sony, FD Trinitron, fotoaparáty. Kvalitní použité EIZO, DELL, Sony, Siemens, NOKIA, Compaq, HP. Servis a opravy, bazar, počítače PC!
web: http://www.kuku.cz
 

2004 Tomorrow systems IT solutions   [ Více info ]

WODASIGN solutiones a COMPEX networks, WI-FI. bezpečnostní a penetrační testy, scan sítí a serverů, průniky, certifikace zabezpečení dat. Záchrana dat,servery,LED matrix svítící pohyblivá reklama. Vývoj WI-FI SW a HW, projekt chytrydum.com
web: http://www.zachrana.com
 

64. mateřská škola Plzeň, Pod Chlumem 3   [ Více info ]

Předškolní výchova a vzdělávání, ozšířená hudební výchova, foukání na flétničky, plavání, školka v přírodě, počítače, poznávání přírody a okolí, modelování z keramické hlíny, rehabilitační cvičení, angličtina konverzační formou
web: http://www.volny.cz/ms64/
 

74.cz   [ Více info ]

Software pro internetové kavárny, počítačové herny, hotely, hostely, knihovny, školy, internetové koutky, info centra, ...
web: http://74.cz
 

A-Digi, spol. s r.o.

A-Digi, spol. s r.o.   [ Více info ]

Vyroba a prodej PC, komponent a software
web: http://
 

AB elektro a kuchyňské studio Pavel Bukáček, člen sítě EURONICS   [ Více info ]

ELEKTRA-domácí elektrospotřebiče, elektronika,fotoaparáty,výpočetní technika,vestavné spotřebiče,elektroinstalační materiál. KUCHYŇSKÉ STUDIO-kuchyňské linky na zakázku s montáží včetně grafického návrhu zdarma,veškeré druhy svítidel
web: http://www.elektrabukacek.cz
 

ABAX servisní centrum   [ Více info ]

Servisni centrum vypocetni a kancelarske techniky a spotrebni elektroniky. Odvoz a dovoz zakazek po cele CR. Opravy notebooku, tiskáren ,PC sestav ,UPS, LCD monitorů,projektorů, videokamer , Apple iPhone a záchrana dat.
web: http://www.abax.cz
 

abceda   [ Více info ]

Velkoobchod vypocetni techniky
web: http://www.ilaidpc.cz
 

ABX software - pokladní systémy   [ Více info ]

Pokladní systémy, sklady, registrační pokladny, programy a software pro restaurace, hotely, autopůjčovny, zastavárny, sběrné suroviny. Hotelové stafle, rezervace pokojů, receptury pokrmů, spotřeba surovin, skladová evidence. Hardware, pokladní tiskárny.
web: http://www.ab-x.cz
 

Accord, spol. s r.o. SOFTWARE HOUSE   [ Více info ]

Vývoj, prodej a implementace ERP/CRM informačního systému Periskop. Programování na zakázku, úpravy software na míru. Školení a pronájmem aplikačního software a prostoru včetně vedení účetnictví a mzdové agendy.
web: http://www.accord.cz
 

ACR neurosystems   [ Více info ]

Výroba relaxačních přístrojů, psychowalkmanů, EAV diagnostických přístrojů, biofeedbacků a dalších neurotechnologických zařízení.
web: http://flasher.virt.cz
 

ADMINNET s.r.o.   [ Více info ]

Prodej a opravy výpočetní techniky, správa počítačových sítí, podpora uživatelů, webdesign, digitalizace dokumentů, autorizovaný dodavatel počítačů LYNX
web: http://adminnet.cz
 

AdmWin - účetní programy   [ Více info ]

Komplexní účetní programy (ekonomický software) pro malé až střední firmy. Podvojné účetnictví nebo daňová evidence, provázané s fakturací, sklady, evidencí DPH včetně tisku přiznání, zakázky, objednávky, nabídky, poptávky, knihy jízd, mzdy.
web: http://www.admwin.cz
 

AGADOS spol. s r.o.Velké Meziříčí

AGADOS spol. s r.o.Velké Meziříčí   [ Více info ]

Vyroba a prodej privesu.Jedno a dvou nápravé přívěsy brzděné a nebrzděné,žárově zinkované. Přívěsy valníkové,skříňové,speciální přepravníky koní,lodí,vodních skútrů,aut,motorek.
web: http://www.agados.cz
 

Agentura Duha   [ Více info ]

Agentura Duha se specializuje na výrobu a distribuci vzdělávacích video kazet pro základní a střední školy, ale i pro všechny ostatní zájemce o historii, zeměpis, ekologii atd.Jedná se o videokazety systému VHS pro školy.
web: http://web.quick.cz/duha.rokycany
 

 

Agentura Martina   [ Více info ]

Hlídání dětí, úklidové služby, poradenství pro zakládání agentur v ČR
web: http://www.agentura-martina.cz/
 

AIVision, s.r.o.

AIVision, s.r.o.   [ Více info ]

Profesionální služby v oblasti internetu, tvorba www, prezentace, webdesign, flash prezentace, e-shop řešení a databázové aplikace, intranet, mobilní PDA aplikace, podniková řešení, aplikační software, bannery, hry. Registrace domén, webhosting ...
web: http://www.aivision.cz
 

Akaunt - Stanislav Hakl   [ Více info ]

Ubytování v Praze 5 v pokojích, bytech a apartmánech nedaleko metra Anděl. Ubytování je v činžovním domě s dobrou dostupností do centra. Vhodné pro pracující v Praze a turisty. Levné ubytování od 120 Kč.
web: http://www.volny.cz/ubytovna
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.25488 s