rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Průmysl, výroba, zemědělství (23) => Strojírenství (38) => Stroje a zařízení (velkoobchod) (33) => Zabezpečovací technika (velkoobchod) (5) => Protipožární a bezpečnostní zařízení (velkoobchod) (10) => Docházkové systémy (velkoobchod) (-)
Docházkové systémy (velkoobchod)Přidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 52.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715

A.D.T. spol. s r.o.

Autorizovaný distributor Panasonic. Prodej, montáž a servis. Telekomunikace: Pobočkové ústředny, telefony, faxy. Kancelářská technika, elektronické zabezpečovací systémy, kamerové systémy, požární signalizace, docházkové a přístupové systémy.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.adtcz.cze-mail: obchod@adtcz.cztel.: +420 545212057
 

ALARM KFS, s.r.o.

Alarm KFS - zabezpečení objektů elektronickým zabezpečovacím systémem /EZS, EPS/, možnost připojení na pult centralizované ochrany, sledování průmyslovou kamerou, požární systémy, antenní systémy. Zakázkový software.
web: http://www.kfs.cze-mail: info@kfs.cztel.: +420 321740413
 

ARICO, s.r.o.

Identifikační systémy.
web: http://www.arico.cze-mail: info@arico.cztel.: +420 577435052
 

Bartech, s.r.o.

Carovy kod, systemy s carovym kodem, sber dat ve vyrobe, termotransferove tiskarny, snimace caroveho kodu, prenosne terminaly, prumyslove aplikace, zakazkovy software, etikety, barvici pasky.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.bartech.cze-mail: spolecnost@bartech.cztel.: +420 518302957
 

CARD SYSTEM s.r.o.

dodávky a servis systémů kontroly vstupů a evidence docházky, bezhotovostní platby v bufetech, jídelnách, magnetické, čipové, bezkontaktní karty, potisk plastových karet, prodej čteček karet, tiskárny plastových karet a spotřební materiál
web: http://www.cardsystem.cze-mail: cardsystem@cardsystem.cztel.: +420 220879794
 

Extra Net, s.r.o.

Internetové připojení, informační systémy - LCS Helios IQ, účetní systémy, vývoj SW na zakázku, tvorba WWW stránek, webhosting, domény, softwarové audity, sítě, optika, zabezpečovací systémy, telefonní systémy, kamerové systémy, docházkové systémy.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.extranet.cz/e-mail: obchod@extranet.cztel.: +420 572638030
 

IMEX Trade s.r.o.

Zabývá se dodávkami zařízení, služeb a řešení z oboru zabezpečovací elektroniky, elektronické požární signalizace, evidence přístupu a docházky, satelitního příjmu a telekomunikací.
web: http://www.videotelefon.cze-mail: info@imextrade.cztel.: +420 499421251
 

Ing. Jaroslav Lockenbauer

Dodávka, montáž a servis: docházkové a přístupové systémy, dodávka a potisk plastových karet, kamerové a videosytémy, SATelitní TV, elektronické zabezpečovací systémy, turnikety, garážová vrata a brány, systémy přesného času.
web: http://www.kompet.cze-mail: kompet@atlas.cztel.: +420 603480555
 

IReSoft s.r.o.

Prodej docházkových systémů značky InTagral, SW vývoj docházkových aplikací.
web: http://www.iresoft.cze-mail: info@iresoft.cztel.: +420 543215460
 

Ivar a.s.

docházkové a přístupové systémy,speciální komponenty a technologie pro identifikaci osob a objektů,servis a dodávky HW,identifikační karty s potiskem, čipy, DALLAS čipy, čtecí adaptéry, terminály pro sběr dat, technolologie pro bazény a sportovní areály
web: http://ivar.cze-mail: ivar@ivar.cztel.: +420 545233687
 

KELCOM International s. r. o.

Elektronické zabezpečovací systémy, EZS, kamerové, docházkové a protipožární systémy, strukturovaná kabeláž, domovní interkomy
web: http://www.kelcompce.cze-mail: info@kelcompce.cztel.: +420 466415483
 

Vladimír Procházka

Garážová vrata LOMAX, Centrální vysavače AXPIR Francie, ALARM systémy PARADOX, pobočkové telefonní ústředny např.OMEGA, TV antény a Satelity, Datové sítě. Elektronická docházka ,přístup,požární signalizace, Kamerové systémy.
web: http://www.alarmpv.come-mail: alarmpv@alarmpv.comtel.: +420 582346877
 

Zdeněk Fík

Elektronické docházkové a přístupové systémy - vývoj, výroba, distribuce, instalace, servis
web: http://www.coptm.cze-mail: coptm@coptm.cztel.: +420 251624880
 

ACS-line

Docházka, kontrola přístupu, elektronická jídelna, evidence výroby. Modulární elektronický systém, identifikace a kontrola vstupu osob. Čipy Dallas nebo bezkontaktní karty. Systém ovládá zámky, turnikety, brány, závory, EZS.
web: http://www.acsline.cze-mail: info@acsline.cztel.: +420
 

ADVENT spol. s r.o.

Programové vybavení pro elektronické docházkové, přístupové a obchůzkové systémy, umožňující využití snímacích zařízení různých výrobců.
web: http://www.advent.cze-mail: info@advent.cztel.: +420
 

AG POS s.r.o.

Vyrábíme a na klíč dodáváme bezkontaktní přístupové systémy pro kontrolu vstupu do objektu, docházkové systémy - docházka, identifikační systémy, elektronické zámky, bezkontaktní zámky, snímače čipových karet, stravovací systémy, pokladní systémy pro res
web: http://www.agpos.cz/e-mail: obchod@agpos.cztel.: +420
 

Aktion

Docházkový systém, využívající bezkontaktních identifikačních karet. Evidence návštěv, stravování, kontrola vstupu a vjezdů. Přístup do systému z libovolného PC pomocí internetového prohlížeče.
web: http://www.aktion.cze-mail: info@aktion.cztel.: +420
 

ANeT - Advanced Network Technology spol. s r.o.

Vývoj, výroba a prodej identifikačních systémů - docházkové systémy, systémy stravování, kontroly výstupu, přístupové a zakázkové systémy.
web: http://www.anet.infoe-mail: info@anet.infotel.: +420
 

AVARIS s.r.o.

Český výrobce a dodavatel systémů pro kontrolu a evidenci přístupů a docházky s možností přímého napojení na mzdové programy. Konrola obchůzkové činnosti.
web: http://www.avaris.cz/e-mail: info@avaris.cztel.: +420
 

CardHouse s.r.o.

CardHouse - plastové karty komplexně (zakázkový potisk karet, výroba karet, prodej tiskáren karet, software pro potisk karet, bezpečnostní software).
web: http://nisca.cze-mail: sales@cardhouse.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.11718 s