rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Služby (94) => Výukové služby a školení (6) => Kurzy a krátkodobá školení (93) => Jazykové kurzy (11) => Jazykové kurzy (-)
Jazykové kurzyPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 174.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715

AKCENT International House Prague, družstvo

Jazyková škola, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, čeština pro cizince. Kurzy firemní, dětské, intenzivní, příprava ke zkouškám TOEFL,FCE,CAE,CPE,BEC, studium pomaturitní, v zahraničí, au-pair, e-learning. On-line vstupní testy.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.akcent.cze-mail: akcent@akcent.cztel.: +420 261261638
 

ALBION TRAVEL s.r.o.

ALBION TRAVEL s.r.o.

Jazykové kurzy v tuzemsku a na zahraníčních jazykových školách. Intenzivní kurzy. Podnikové kurzy šité na míru klienta. Prázdninové studijní pobyty. Rok na střední škole v Německu. Metodické kurzy pro učitele. Pobyty v Anglii pro školní kolektivy. Au-Pair
web: http://jazykyalbion.cze-mail: albion@albionbrno.cztel.: +420 545211290
 

Channel Crossings

Jazykové kurzy šité na míru pro firmy, individuální a skupinová výuka Aj, Nj, Fr, It, Šp a dalších jazyků, všeobecný i odborný jazyk, příprava na jazykové zkoušky, multimediální výuka, jazykové kurzy v zahraničí, e-learning, překlady a tlumočení.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.chc.cze-mail: jazykovaskola@chc.cztel.: +420 210215300
 

CK LINGUA TOUR

Cestovní kancelář a jazyková škola. CK se specializuje na poznávací zájezdy a zájezdy pro firmy a organizace na zakázku - včetně odborných programů a tlumočení (např. zemědělství, vinařství, zdravotnictví, školství. JŠ má vlastní učebny v centru Berouna.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.linguatour.cze-mail: ck@linguatour.cztel.: +420 311625804
 

Cloverleaf Limited s.r.o.

Jazykové kurzy pro veřejnost, pro podniky a organizace, pomaturitní studium, rekvalifikační kurzy, příprava na Cambridgeské certifikáty, překlady, tlumočení, konfer. servis, jazykové audity, individuální studium, jazykové kurzy v zahraničí.
web: http://www.cloverleaf.cze-mail: info@cloverleaf.cztel.: +420 596633573
 

ELVIS - Jazyková škola

ANGLIČTINA INTENZIVNĚ;od roku 1990, zařazení do vyhl. MŠMT ČR. Pomaturitní studium A (možná komb. s N,F, Šp);Kurzy pro veřejnost - kažých 6 týdnů; Firemní výuka; Přípravné kurzy na státnici, FCE, CAE, CPE; Obchodní AJ, AJ pro EU, Učebny Florenc, Vyšehrad.
web: http://www.elvis.cze-mail: elvis@elvis.cztel.: +420 241409001
 

Eschola, v.o.s.

Tydenni intenzivni kurzy vseobecne i obchodni angličtiny, treninky komunikacnich dovednosti - Prezentacni dovednosti, Vedeni porad, Vyjednavani, Obchodní korespondence, individualni i firemni kurzy, e-learning
web: http://www.eschola.cze-mail: info@eschola.cztel.: +420 596913487
 

Igor Košut - CANDID

intenzivní pobytové kurzy angličtiny, prázdninové intenzivní kursy angličtiny a mezinárodní studentský tábor s výukou angličtiny, firemní výuka angličtiny, polštiny a češtiny jako cizího jazyka.
web: http://www.candid.cze-mail: candid@candid.cztel.: +420 543236534
 

Jazyková škola PRETORIAN

Komplexní řešení pro firmy - výuka, překlady a tlumočení. Docházkové kurzy zakončené certifikátem, kurzy pro děti, teenagery a pro VŠ studenty, kurzy pro maminky na MD s hlídáním dětí, intenzivní a speciální kurzy, letní a pobytové kurzy, indiv. programy
web: http://www.pretorian.cze-mail: info@pretorian.cztel.: +420 545421700
 

Jazykový Institut Praha s.r.o.

Příjemná jazyková škola, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, czech for foreigners. Kurzy intenzivní, individuální, firemní. 53 jazyků. Příprava ke zkouškám TOEFL, FCE, CAE, CPE a další, studium v zahraničí, on-line testy.
web: http://www.jipka.cze-mail: info@jipka.cztel.: +420 224210422
 

Jitka Nová - jazyková agentura

Výuka cizích jazyků - hlavní jazyky jsou angličtina a němčina, další jazyky lze zvolit dle dohody podle počtu zájemců, orientace na intenzivní kurzy a firemní výuku
web: http://www.volny.cz/jazykova.skolae-mail: jitkanova@volny.cztel.: +420 241733187
 

Marek GRABMÜLLER - JAZYKOVÝ SERVIS

Překlady, tlumočení, kurzy cizích jazyků, korektury, všechny jazyky, angličtina, němčina, čeština, slovenština, ruština, francouzština, španělština, italština, polština, bulharština, maďarština, ukrajinština a další
web: http://www.grabmuller.cze-mail: servis@grabmuller.cztel.: +420 221602120
 

Mgr. Drahomíra Jedličková - SCIEN INSTITUT

Angličtina v kurzech, individuálně, ve firmách. Vyučujeme děti i dospělé. Soukromý vzdělávací institut založený roku 1992. Tábory s výukou anglčtiny. Kurzy nápravy poruch čtení a psaní. Kurzy orientálního tance.
web: http://aj.kvalitne.cze-mail: drahomira.jedlickova@tiscali.cztel.: +420 495511550
 

Mgr. Vladislava Stejskalová - němčina

Výuka německého jazyka pro podniky i jednotlivce. Individuální výuka dětí, studentů, dospělých. Kurzy pro začátečníky i pokročilé. V Praze na pracovišti posluchačů, nebo doma.
web: http://www.volny.cz/v.stejskalovae-mail: v.stejskalova@volny.cztel.: +420 281915330
 

S F servis spol. s r.o.

Zajišťujeme výuku angličtiny a češtiny pro cizince (formou kurzů, individualní či firemní výuky) a jazykový audit, pořádáme přípravné kurzy pro uchazeče o studium na FF UK, vydáváme odborné publikace.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.sfservis.come-mail: info@sfservis.comtel.: +420 221619297
 

SENTIA spol. s r.o.

ČESKÁ SOUKROMÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA, FIREMNÍ I VEŘEJNÉ KURZY, PŘÍPRAVA NA FCE, CAE, TOEFL, INTENZIVNÍ A ZAHRANIČNÍ KURZY, E-LEARNING - všeobecné kurzy, obchodní korespondence, KVALITNÍ LEKTOŘI - Česi, rodilí mluvči, prvky sugestopedie, ANGLIČTINA, NĚMČINA, aj.
web: http://www.sentia.cze-mail: sentia@sentia.cztel.: +420 241713250
 

Silvie Schejbalová

Překlady a tlumočení z a do francouzského jazyka. Výuka francouzského jazyka. Překlady z polského jazyka.
web: http://www.mujweb.cz/spolecnost/franinae-mail: silvie.schejbalova@wanadoo.frtel.: +420 731208123
 

STUDYMIX s.r.o.

Studium v zahraničí: Austrálie, Tasmánie, NZ, VB, USA, Kanada, Malta, Kypr, Francie, Španělsko, Itálie. Dětské jazykové kurzy-celý svět. Au Pair pobyty: AUS, Tasmánie, NZ, VB, USA, SRN, Rakousko, Španělsko, Francie. W&T USA. Víza, pojištění, letenky.
web: http://www.studymix.cze-mail: brno@studymix.cztel.: +420 542222000
 

Studymix s.r.o. (pobočka Brno)

Studium v zahraničí: Austrálie, Tasmánie, NZ, VB, USA, Kanada, Malta, Kypr, Francie, Španělsko, Itálie. Dětské jazykové kurzy-celý svět. Au Pair pobyty: AUS, Tasmánie, NZ, VB, USA, SRN, Rakousko, Španělsko, Francie. W&T USA. Víza, pojištění, letenky.
web: http://www.studymix.cze-mail: brno@studymix.cztel.: +420
 

ABCentrum kariera

Jazykové kurzy angličtiny s využitím psychologie a světově uznávané metody. Pamatujte si jazyk 3x lépe. 100% Garantujeme-Vaše spokojenost na kurz do 27 hodiny nebo vracíme peníze. Ojedinělý jazykový audio kurz Magická angličtina. Download Superpaměť.
web: http://www.abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com/ple-mail: info@cetros.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.33726 s