rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Služby (94) => Výukové služby a školení (6) => Kurzy a krátkodobá školení (93) => Jazykové kurzy (11) => Jazykové certifikáty (-)
Jazykové certifikátyPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 12 z celkem 12.

Cloverleaf Limited s.r.o.

Jazykové kurzy pro veřejnost, pro podniky a organizace, pomaturitní studium, rekvalifikační kurzy, příprava na Cambridgeské certifikáty, překlady, tlumočení, konfer. servis, jazykové audity, individuální studium, jazykové kurzy v zahraničí.
web: http://www.cloverleaf.cze-mail: info@cloverleaf.cztel.: +420 596633573
 

ELVIS - Jazyková škola

ANGLIČTINA INTENZIVNĚ;od roku 1990, zařazení do vyhl. MŠMT ČR. Pomaturitní studium A (možná komb. s N,F, Šp);Kurzy pro veřejnost - kažých 6 týdnů; Firemní výuka; Přípravné kurzy na státnici, FCE, CAE, CPE; Obchodní AJ, AJ pro EU, Učebny Florenc, Vyšehrad.
web: http://www.elvis.cze-mail: elvis@elvis.cztel.: +420 241409001
 

Igor Košut - CANDID

intenzivní pobytové kurzy angličtiny, prázdninové intenzivní kursy angličtiny a mezinárodní studentský tábor s výukou angličtiny, firemní výuka angličtiny, polštiny a češtiny jako cizího jazyka.
web: http://www.candid.cze-mail: candid@candid.cztel.: +420 543236534
 

Jazyková škola PRETORIAN

Komplexní řešení pro firmy - výuka, překlady a tlumočení. Docházkové kurzy zakončené certifikátem, kurzy pro děti, teenagery a pro VŠ studenty, kurzy pro maminky na MD s hlídáním dětí, intenzivní a speciální kurzy, letní a pobytové kurzy, indiv. programy
web: http://www.pretorian.cze-mail: info@pretorian.cztel.: +420 545421700
 

Jazyková škola Step by Step

Jazyková škola v centru Prahy nabízející jazykovou výuku - angličtiny, němčiny, Czech for foreigners. Kurzy pro jednotlivce i firmy.
web: http://www.stepbystep.cz/e-mail: info@stepbystep.cztel.: +420 226222060
 

Jazykový Institut Praha s.r.o.

Příjemná jazyková škola, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, czech for foreigners. Kurzy intenzivní, individuální, firemní. 53 jazyků. Příprava ke zkouškám TOEFL, FCE, CAE, CPE a další, studium v zahraničí, on-line testy.
web: http://www.jipka.cze-mail: info@jipka.cztel.: +420 224210422
 

Mgr. Vladislava Stejskalová - němčina

Výuka německého jazyka pro podniky i jednotlivce. Individuální výuka dětí, studentů, dospělých. Kurzy pro začátečníky i pokročilé. V Praze na pracovišti posluchačů, nebo doma.
web: http://www.volny.cz/v.stejskalovae-mail: v.stejskalova@volny.cztel.: +420 281915330
 

BRITISH COUNCIL

Kurzy pro dospělé a děti: všeobecná angličtina na všech úrovních, obchodní a právnická angličtina, sobotní kurzy, příprava a registrace na mezinárodně uznávané Cambridgeské zkoušky, KET, PET, FCE, CAE, CPE, BEC, IELTS. Vyučují pouze rodilí mluvčí.
web: http://www.britishcouncil.org/cz/czechrepublic.htme-mail: info.praha@britishcouncil.cztel.: +420
 

INTESOL PRAGUE s.r.o.

Pořádáme metodické kurzy TEFL akreditované u The College of Teachers a navazující kurzy Business English Course (FTBE), oba kurzy jak prezenční, tak dálkovou formou. Akreditované centrum London Chamber of Commerce International Examination Board.
web: http://www.intesolprague-teflcourses.come-mail: info@intesolprague-teflcourses.comtel.: +420
 

ITC International TEFL Certificate s.r.o. (pobočka Praha)

Certifikát TEFL. Výuka ESL/EFL. Kurzy přípravy k lektorskému certifikátu TEFL. TEFL Certificate. TEFL training.Teaching English Abroad.
web: http://www.itc-training.come-mail: info@itc-training.comtel.: +420
 

Komise J. W. FULBRIGHTA

Organizace pro vzdělávací výměny mezi ČR a USA. Stipendia pro postgraduální studium, výzkum a výuku. Poradenství pro studium v USA. Informace a materiály o amerických školách a amerických standardizovaných testech TOEFL, GMAT, GRE, SAT, USMLE.
web: http://www.fulbright.cze-mail: fulbright@fulbright.cztel.: +420
 

The Next Level Language Institute s.r.o. (pobočka Praha)

Jak pro rodilé mluvčí, tak pro české učitele angličtiny je určen TEFL Training (Teaching English as a Foreign Language), nabízející pedagogické vzdělání, ukončené mezinárodně uznávaným certifikátem. TEFL certifikát pak následně umožňuje absolventům ucház
web: http://www.nextlevellanguage.come-mail: info@nextlevellanguage.comtel.: +420
 PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.47981 s