rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Služby (94) => Výukové služby a školení (6) => Kurzy a krátkodobá školení (93) => Jazykové kurzy (11) => Kurzy angličtiny (-)
Kurzy angličtinyPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 168.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715
ALBION TRAVEL s.r.o.

ALBION TRAVEL s.r.o.

Jazykové kurzy v tuzemsku a na zahraníčních jazykových školách. Intenzivní kurzy. Podnikové kurzy šité na míru klienta. Prázdninové studijní pobyty. Rok na střední škole v Německu. Metodické kurzy pro učitele. Pobyty v Anglii pro školní kolektivy. Au-Pair
web: http://jazykyalbion.cze-mail: albion@albionbrno.cztel.: +420 545211290
 

Antonín Otáhal-ENGLISH SERVICE

Překlady, tlumočení, jazykové kurzy.
web: http://www.otahal.cze-mail: info@otahal.cztel.: +420 315722428
 

ELVIS - Jazyková škola

ANGLIČTINA INTENZIVNĚ;od roku 1990, zařazení do vyhl. MŠMT ČR. Pomaturitní studium A (možná komb. s N,F, Šp);Kurzy pro veřejnost - kažých 6 týdnů; Firemní výuka; Přípravné kurzy na státnici, FCE, CAE, CPE; Obchodní AJ, AJ pro EU, Učebny Florenc, Vyšehrad.
web: http://www.elvis.cze-mail: elvis@elvis.cztel.: +420 241409001
 

Eschola, v.o.s.

Tydenni intenzivni kurzy vseobecne i obchodni angličtiny, treninky komunikacnich dovednosti - Prezentacni dovednosti, Vedeni porad, Vyjednavani, Obchodní korespondence, individualni i firemni kurzy, e-learning
web: http://www.eschola.cze-mail: info@eschola.cztel.: +420 596913487
 

František Roubínek

Prodej počítačových sestav a periférií, servis, PC sítě, internet, služby uživatelům VT, renovace pásek PC tiskáren, www stránky, výuka angličtiny.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.nettle.cz/librashope-mail: librashop@nettle.cztel.: +420 556801661
 

Igor Košut - CANDID

intenzivní pobytové kurzy angličtiny, prázdninové intenzivní kursy angličtiny a mezinárodní studentský tábor s výukou angličtiny, firemní výuka angličtiny, polštiny a češtiny jako cizího jazyka.
web: http://www.candid.cze-mail: candid@candid.cztel.: +420 543236534
 

Instituto de Espaňol Latinoamericana s.r.o.

Instituto de Espaňol Latinoamericana s.r.o.

Soukromá jazyková škola. Španělština ,angličtina, němčina, francouzština a další. Výuka češtiny pro cizince.Pomaturitní studium španělštiny. Individuální, skupinové a firemni kurzy. Od začátečníků až po obchodní a právnickou španělštinu.Rodilí mluvčí.
web: http://intespa.cze-mail: institutoespanol@intespa.cztel.: +420 224261368
 

Jazyková škola PRETORIAN

Komplexní řešení pro firmy - výuka, překlady a tlumočení. Docházkové kurzy zakončené certifikátem, kurzy pro děti, teenagery a pro VŠ studenty, kurzy pro maminky na MD s hlídáním dětí, intenzivní a speciální kurzy, letní a pobytové kurzy, indiv. programy
web: http://www.pretorian.cze-mail: info@pretorian.cztel.: +420 545421700
 

Jazyková škola Step by Step

Jazyková škola v centru Prahy nabízející jazykovou výuku - angličtiny, němčiny, Czech for foreigners. Kurzy pro jednotlivce i firmy.
web: http://www.stepbystep.cz/e-mail: info@stepbystep.cztel.: +420 226222060
 

Jazykový Institut Praha s.r.o.

Příjemná jazyková škola, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, czech for foreigners. Kurzy intenzivní, individuální, firemní. 53 jazyků. Příprava ke zkouškám TOEFL, FCE, CAE, CPE a další, studium v zahraničí, on-line testy.
web: http://www.jipka.cze-mail: info@jipka.cztel.: +420 224210422
 

Jintes CB s.r.o.

Počítačové kurzy pro začátečníky i pokročilé, rekvalifikační kurzy. Tvorba www stránek. Jazykové kurzy:angličtina, němčina, španělština, italština, ruština. Individuální i firemní školení. Realitní činnost. Počítače, výuka. Vedení účetnictví. Poradenství
web: http://jintes.cze-mail: info@jintes.cztel.: +420 385310201
 

Marek GRABMÜLLER - JAZYKOVÝ SERVIS

Překlady, tlumočení, kurzy cizích jazyků, korektury, všechny jazyky, angličtina, němčina, čeština, slovenština, ruština, francouzština, španělština, italština, polština, bulharština, maďarština, ukrajinština a další
web: http://www.grabmuller.cze-mail: servis@grabmuller.cztel.: +420 221602120
 

MENTA - středisko vzdělávání dospělých a jazyková škola s.r.o.

rekvalifikač.středisko,akreditace MŠMT pomaturitní jazykové studium -AJ psychologické a pracovní poradenství projekty Evropské unie pro nezaměstnané programy pro liniové manažery,prodejce
web: http://www.menta.cz/e-mail: menta@menta-kv.cztel.: +420 353220646
 

Mgr. Drahomíra Jedličková - SCIEN INSTITUT

Angličtina v kurzech, individuálně, ve firmách. Vyučujeme děti i dospělé. Soukromý vzdělávací institut založený roku 1992. Tábory s výukou anglčtiny. Kurzy nápravy poruch čtení a psaní. Kurzy orientálního tance.
web: http://aj.kvalitne.cze-mail: drahomira.jedlickova@tiscali.cztel.: +420 495511550
 

Mgr. Sylva Pekárková

Kurzy angličtiny v malých skupinách, maximálně 6 studentů,idividuální výuka angličtiny v centru, vyučuje zkušená lektorka z 6 letou praxí a 2 letými zkušenostmi ze zahraničí.
web: http://www.anglictinabrno.cze-mail: sylvapekarkova@seznam.cztel.: +420 541214065
 

Miroslav Ševčík - Trading & Accounting

Specializujeme se na výuku jazyků ve firmách, podnicích, státních úřadech a dalších institucích, ale také na individuální jazykovou výuku pro veřejnost. Dále nabízíme jazykový audit, překladatelské a konzultační služby.
web: http://www.domuslinguarum.cze-mail: info@domuslinguarum.cztel.: +420
 

Professional Language Services s.r.o.

Nabízíme výuku jazyků a překlady, jazykové korektury, jazykové audity - specializace: angličtina, němčina, španělština, ruština. Výuka českého jazyka pro cizince (čeština). Víkendové kurzy. Ředitel - Paul Clifford Dip.Ed., A.C.P., Cert. Ed., Dip(TM)TESOL.
web: http://www.proflang.cze-mail: info@proflang.cztel.: +420 723373782
 

S F servis spol. s r.o.

Zajišťujeme výuku angličtiny a češtiny pro cizince (formou kurzů, individualní či firemní výuky) a jazykový audit, pořádáme přípravné kurzy pro uchazeče o studium na FF UK, vydáváme odborné publikace.
Prostory společnosti mají bezbarierový přístup.  handicap
web: http://www.sfservis.come-mail: info@sfservis.comtel.: +420 221619297
 

SENTIA spol. s r.o.

ČESKÁ SOUKROMÁ JAZYKOVÁ ŠKOLA, FIREMNÍ I VEŘEJNÉ KURZY, PŘÍPRAVA NA FCE, CAE, TOEFL, INTENZIVNÍ A ZAHRANIČNÍ KURZY, E-LEARNING - všeobecné kurzy, obchodní korespondence, KVALITNÍ LEKTOŘI - Česi, rodilí mluvči, prvky sugestopedie, ANGLIČTINA, NĚMČINA, aj.
web: http://www.sentia.cze-mail: sentia@sentia.cztel.: +420 241713250
 

ABCentrum kariera

Jazykové kurzy angličtiny s využitím psychologie a světově uznávané metody. Pamatujte si jazyk 3x lépe. 100% Garantujeme-Vaše spokojenost na kurz do 27 hodiny nebo vracíme peníze. Ojedinělý jazykový audio kurz Magická angličtina. Download Superpaměť.
web: http://www.abcentrum-iq-psychologie-kurzy-kariera.com/ple-mail: info@cetros.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.35282 s