rejstrikfirem.cz

logo RejstrikFirem.cz
TOPlist
Rejstřík firem (23) => Služby a řemesla, oprava a údržba (3) => Služby (94) => Výukové služby a školení (6) => Kurzy a krátkodobá školení (93) => Jazykové kurzy (11) => Kurzy němčiny (-)
Kurzy němčinyPřidej odkaz
Zobrazuji záznamy 1 až 20 z celkem 41.

Notice: Undefined index: txtQuery in /var/www/www/search.php on line 715

ELVIS - Jazyková škola

ANGLIČTINA INTENZIVNĚ;od roku 1990, zařazení do vyhl. MŠMT ČR. Pomaturitní studium A (možná komb. s N,F, Šp);Kurzy pro veřejnost - kažých 6 týdnů; Firemní výuka; Přípravné kurzy na státnici, FCE, CAE, CPE; Obchodní AJ, AJ pro EU, Učebny Florenc, Vyšehrad.
web: http://www.elvis.cze-mail: elvis@elvis.cztel.: +420 241409001
 

Instituto de Espaňol Latinoamericana s.r.o.

Instituto de Espaňol Latinoamericana s.r.o.

Soukromá jazyková škola. Španělština ,angličtina, němčina, francouzština a další. Výuka češtiny pro cizince.Pomaturitní studium španělštiny. Individuální, skupinové a firemni kurzy. Od začátečníků až po obchodní a právnickou španělštinu.Rodilí mluvčí.
web: http://intespa.cze-mail: institutoespanol@intespa.cztel.: +420 224261368
 

Jazyková škola PRETORIAN

Komplexní řešení pro firmy - výuka, překlady a tlumočení. Docházkové kurzy zakončené certifikátem, kurzy pro děti, teenagery a pro VŠ studenty, kurzy pro maminky na MD s hlídáním dětí, intenzivní a speciální kurzy, letní a pobytové kurzy, indiv. programy
web: http://www.pretorian.cze-mail: info@pretorian.cztel.: +420 545421700
 

Jazyková škola Step by Step

Jazyková škola v centru Prahy nabízející jazykovou výuku - angličtiny, němčiny, Czech for foreigners. Kurzy pro jednotlivce i firmy.
web: http://www.stepbystep.cz/e-mail: info@stepbystep.cztel.: +420 226222060
 

Jazykový Institut Praha s.r.o.

Příjemná jazyková škola, kurzy angličtiny, němčiny, francouzštiny, španělštiny, czech for foreigners. Kurzy intenzivní, individuální, firemní. 53 jazyků. Příprava ke zkouškám TOEFL, FCE, CAE, CPE a další, studium v zahraničí, on-line testy.
web: http://www.jipka.cze-mail: info@jipka.cztel.: +420 224210422
 

Jintes CB s.r.o.

Počítačové kurzy pro začátečníky i pokročilé, rekvalifikační kurzy. Tvorba www stránek. Jazykové kurzy:angličtina, němčina, španělština, italština, ruština. Individuální i firemní školení. Realitní činnost. Počítače, výuka. Vedení účetnictví. Poradenství
web: http://jintes.cze-mail: info@jintes.cztel.: +420 385310201
 

Marek GRABMÜLLER - JAZYKOVÝ SERVIS

Překlady, tlumočení, kurzy cizích jazyků, korektury, všechny jazyky, angličtina, němčina, čeština, slovenština, ruština, francouzština, španělština, italština, polština, bulharština, maďarština, ukrajinština a další
web: http://www.grabmuller.cze-mail: servis@grabmuller.cztel.: +420 221602120
 

Martin Petr, SIVRE

Vzdělávání v oblasti účetnictví, daní a výpočetní techniky, 10 PC, rychlost připojení 256 Kbps, tisk -laser ČB, barva inkoust, scan, CDRW, ZIP, možnost občerstvení.
web: http://www.sivre.cze-mail: info@sivre.cztel.: +420 475621813
 

Professional Language Services s.r.o.

Nabízíme výuku jazyků a překlady, jazykové korektury, jazykové audity - specializace: angličtina, němčina, španělština, ruština. Výuka českého jazyka pro cizince (čeština). Víkendové kurzy. Ředitel - Paul Clifford Dip.Ed., A.C.P., Cert. Ed., Dip(TM)TESOL.
web: http://www.proflang.cze-mail: info@proflang.cztel.: +420 723373782
 

Agentura Translitera

Překlady, tlumočení, němčina, 25 let praxe, automobily, právo,software, hardware, ekonomika, energetika, živ. prostředí. Dipl.-Übersetzrer, Dolmetscher, deutsch, tschechisch, Automobil, Recht,Wirtschaft,Energie, Umwelt, 25 J. Berufserfahrung.
web: http://mujweb.cz/obchod/preklad/preklady.htme-mail: rbartos@cmail.cztel.: +420
 

Bc. Eva Foltová

Výuka německého jazyka pro skupiny i individuály v Praze. Pedagogické zkušenosti a individuální přístup.
web: http://www.volny.cz/vyukanemcinye-mail: evafoltova@centrum.cztel.: +420
 

Bc. Jitka Rafajová

Vyučování, doučování a firemní kurzy německého jazyka pro jednotlivce i skupiny. Výuka němčiny je možná i v místě vašeho bydliště kdykoliv po telefonické domluvě.
e-mail: j.rafajova@email.cztel.: +420
 

DAO INTERNATIONAL - The Language House spol. s r.o.

Mezinárodní škola evropských a orientálních jazyků s desetiletou tradicí. Kurzy vedené kvalifikovanými lektory - angličtina, němčina, franzoužština, španělština, italština, ruština, japonština, čínština, hebrejština, arabština.
web: http://www.interschool.cze-mail: language.house@speed.cztel.: +420
 

GLOBIT s.r.o.

Jazykové kurzy - angličtina, němčina, italština. Pořádání individuálního i kolektivního školení. Obchodní i běžné dorozumění, účetnictví.
web: http://www.globit.cze-mail: info@globit.cztel.: +420
 

 

 

Ing. Hana Pospíšilová

Němčina - výuka německého jazyka, výuka českého jazyka na bázi němčiny, tlumočení v německém jazyce, průvodcovství v německém jazyce, kurzy němčiny.
web: http://www.mujweb.cz/skolstvi/kurz/e-mail: H.Pospisilova@seznam.cztel.: +420
 

Ing. Tomáš Havrda

Němčina, kurzy, německý jazyk, individuální výuka, soukromí - Praha 8. Kontakt : thavrda@email.cz , valerie.havrdova@email.cz , nebo tel. 776305210.
web: http://mujweb.cz/www/vallye-mail: valerie.havrdova@email.cztel.: +420
 

 

Ivana Černá

Soukromá výuka německého jazyka na úrovni základní školy.
web: http://jazyky.kvalitne.cze-mail: misafrkova@seznam.cztel.: +420
 


PŘIDAT FIRMU DO:

Stránka vygenerována
za 0.46972 s